Help het nieuwe park in het Waterfront aan een naam!
Wil jij meehelpen de naam te kiezen voor ons nieuwe park in de wijk Waterfront? Dit is jouw kans om een blijvende stempel te drukken op Harderwijk.
In de wijk Waterfront leggen we een prachtig park aan: een plek waar groen, spelen, ontspanning en samenkomen centraal staan. We willen deze bijzondere plek een naam geven die echt bij de sfeer en het karakter van de wijk past én de bewoners van Harderwijk vertegenwoordigt. En wie kan dat beter bedenken dan jij?

Heb jij een originele, creatieve of betekenisvolle naam in gedachten? Laat het ons weten!
Hieronder 3 zaken om rekening mee te houden:
- Het thema van de wijk namelijk Visserij en het verleden ervan
- De ligging en situatie van het park, nu of in het verleden
- Dat bij het noemen van namen van personen dat deze persoon van onbesproken gedrag is en minstens 10 jaar moet zijn overleden
Als jouw inzending wordt gekozen, word je uitgenodigd voor de feestelijke opening van het park en krijg je een eervolle vermelding!
Grijp deze kans om geschiedenis te schrijven in Harderwijk. Laat je creativiteit de vrije loop en stuur jouw idee in. Samen maken we van Waterfront een plek waar iedereen zich thuis voelt én trots op kan zijn.