Parkeervergunning Waterfront sector 37

Bewoners met een parkeervergunning mogen alleen parkeren in de eigen sector. Bezoekers kunnen parkeren in Waterfront sector 31, 32 en 37.

Contactformulier parkeren (Verwijst naar een externe website)

Parkeervergunning (fase 2) aan te vragen vanaf 1 december 2026

Er wordt gecontroleerd vanaf 1 januari 2027. Per huisadres is het mogelijk om een vergunning voor 1 parkeerplek in sector 37 aan te vragen.

  • Evert Wortelplein 26 tot en met 36 (even nummers)
  • Evert Wortelplein 58 tot en met 66 (even nummers)
  • Ir. Lelykade 55 tot en met 85 (oneven nummers)
  • Jan van Dirkstraat 54 tot en met 82 (even nummers)
  • Jottergracht 25 tot en met 39 (oneven nummers)
  • Zwarte Janushof 1 tot en met 16 (alle nummers)

Geen parkeervergunning aan te vragen

Bewoners van onderstaande adressen kunnen geen parkeervergunning voor een parkeerplek op straat aanvragen. Hier wordt ruimte gereserveerd voor deelauto's.

  • Evert Wortelplein 35 tot en met 51 (oneven nummers)
  • Evert Wortelplein 38 tot en met 56 (even nummers)
  • Evert Wortelplein 2 tot en met 24 (even nummers)
  • Jan van Dirkstraat 36 tot en met 52 (even nummers)

Bezoekers en geen parkeervergunning

Bezoekers kunnen parkeren in Waterfront sector 31, 32 en 37. Voor hen bestaat er een mogelijkheid om 50 parkeeruren voordelig in te kopen. Deze kunnen op jaarbasis eenmaal verlengd worden met nogmaals 2 x 50 uur.

Dit geldt ook voor de bewoners die geen parkeervergunning in sector 37 kunnen aanschaffen.

Meer informatie hierover vindt u op de pagina ‘Bezoekersregeling parkeren voor inwoners binnenstad’.